Doradztwo

Doradztwo Managera Produktu

Polska Północno-Zachodnia

Leszek Kuszel tel. 504 149 517 E-mail: l.kuszel@globtrak.pl

Polska Południowo-Zachodnia

Damian Pytel tel. 504 149 604 E-mail: d.pytel@globtrak.pl

Polska Południowa

Patryk Dwornik tel. 504 149 568 E-mail: p.dwornik@globtrak.pl

Polska Centralna i Południowo-Wschodnia

Mariusz Puszko tel. 501 601 040 E.mail: m.puszko@globtrak.pl

Zapewniamy kompleksową obsługę

Szybki montaż

Montaż urządzenia do monitorowania pojazdów dostosowany do potrzeb klienta w dogodnym dla niego miejscu i czasie. Pełen serwis na terenie całego kraju nawet do 12 godzin od zgłoszenia, uwzględniający indywidualne potrzeby firmy.

Szeroką gwarancję produktu

Gwarancją obejmujemy urządzenia do lokalizacji GPS, usługę montażu, funkcjonowanie systemu oraz zapewniamy jednocześnie bezpłatny serwis gwarancyjny przez cały okres trwania umowy.

Pomoc techniczną

Naszym klientom zapewniamy support techniczny obsługi systemu on-line bezpośrednio z indywidualnego konta klienta oraz serwis telefoniczny i wsparcie działu IT

Doradztwo i analiza danych

Profesjonalne wsparcie działu IT oraz pomoc i wdrożenia systemu Globtrak do monitoringu pojazdów przez regionalnych managerów na terenie całego kraju.

FIRMA

Firma Globtrak Polska Sp.z o.o. dostarcza usługę monitoringu GPS pojazdów oraz maszyn. Monitorowane obiekty wyposaża w autorskie lokalizatory GPS produkowane na terenie Unii Europejskiej. Przy ich pomocy cyfrowe dane z pojazdów klienta przesyłane są do serwerów umieszczonych w Centrum Kolokacyjnym, a następnie prezentowane on-line poprzez System Globtrak na komputerze klienta. Świadczona w ten sposób usługa, to:

  • zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą
  • kontrola paliwa
  • sprawne zarządzanie flotą
  • oszczędności w eksploatacji pojazdów

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress