Technik serwisu telematyki wizyjnej, rolniczej, GPS - woj. wielkopolskie i woj. świętokrzyskie

Rekrutacja

Obszar: woj. wielkopolskie, woj. świętokrzyskie

  • Kontrakt B2B
  • Praca mobilna
  • Pełny etat
  • Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków:

  • instalacja urządzeń GPS, sond paliwowych, telematyki wizyjnej (kamer), czujników w różnych rejonach kraju

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy

  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

  • serwis zamontowanych urządzeń

  • konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane

  • tworzenie raportów z wykonywanych czynności

  • inwentaryzacja urządzeń

Nasze wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

  • niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej, (osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),

  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

  • dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe,

  • odpowiedzialność za powierzone mienie,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych,

  • biegła obsługa elektroniki użytkowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (wraz z systemem premiowym)

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, sprzęt komputerowy, samochód)

  • szkolenia produktowe

  • wsparcie managementu

  • miłą i przyjazną atmosferę