Monitoring pojazdów

Zakłady komunalne

Oferujemy niezawodny system Globtrak, który umożliwia monitoring pojazdów komunalnych. Rozwiązanie to jest skierowane w szczególności do przedsiębiorstw oczyszczania, firm asenizacyjnych, zakładów robót drogowych, a także do zarządów dróg. Nasz system dodatkowo oferuje możliwość tworzenia szerokiego wachlarza raportów, pozwalających na identyfikację czasu pracy kierowcy oraz budowanie statystyki do rozliczeń.

Firmy transportowe

Transport oraz logistyka to najpopularniejsze branże, w których jest wykorzystywany system Globtrak umożliwiający niezawodne monitorowanie pojazdów zarówno na terenie kraju, jak i zagranicy. Rejestratory GPS wraz z systemem są w stanie dostarczyć rzetelnych informacji, które są niezbędne do optymalnego zarządzania flotą samochodową i dbania o bezpieczeństwo kierowców.

Transport publiczny

Publiczny transport zbiorowy to kolejny sektor, w którym znajdzie zastosowanie innowacyjny system Globtrak do monitorowania pojazdów. Umożliwia on m.in. śledzenie pojazdu on-line, nadzorowanie temperatury w przestrzeni pasażerskiej, a także zużycie klimatyzacji. Jeśli dodać do tego pomiar paliwa czy identyfikację kierowców, zyskujemy znakomite narzędzie analityczne.

Floty handlowe

Zarówno w mniejszych, jak i w większych przedsiębiorstwach, manager floty musi na bieżąco śledzić stan pojazdów, zwłaszcza gdzie znajdują się auta i co dzieje się z przewożonym ładunkiem. System Globtrak umożliwia monitoring pojazdów GPS poruszających się zarówno po krajowych, jak i międzynarodowych trasach, dostarczając wiarygodnych informacji na temat floty samochodowej. Rozwiązanie to dodatkowo pozwala zoptymalizować koszty eksploatacyjne.

Firmy budowlane

System Globtrak może być wykorzystywany praktycznie we wszystkich rodzajach maszyn
i urządzeń w firmach budowlanych, drogowych czy specjalizujących się w robotach leśnych, itp. Prowadzony przy jego pomocy monitoring pojazdów GPS pozwala na szczegółową analizę danych dotyczących czasu pracy maszyn, zużycia paliwa, a także dostarcza informacji, który pracownik pracuje na danym sprzęcie i jaki jest dokładny czas jego pracy.

Rolnictwo

Innowacyjny system Globtrak umożliwiający monitorowanie pojazdów może być również wykorzystywany w gospodarstwach rolnych i hodowlanych, zwłaszcza tych, które posiadają liczne maszyny rolnicze i samochody dostawcze. System GPS umożliwia kontrolę w zakresie sposobu użytkowania sprzętów, a także jego czasu i miejsca pracy. Dostarcza także informacji dotyczących zużycia paliwa.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress