Czym jest Globtrak?

INNOWACYJNOŚĆ

TECHNOLOGIA GPS

Dzięki wykorzystaniu technologi GPS i GSM, firma Globtrak Polska umożliwia monitorowanie pojazdów,

Czytaj dalej

obiektów przemysłowych oraz wskazań urządzeń pomiarowych bez względu na miejsce ich pobytu. Monitoring pojazdów GPS jest doskonałym sposobem na poprawę bezpieczeństwa oraz narzędziem ułatwiającym i optymalizującym zarządzanie każdym rodzajem flot samochodowych.

Zwiń

FUNKCJONALNOŚĆ

LOKALIZATORY GPS

Urządzenia GPS firmy Globtrak Polska są nowo- czesnymi lokalizatorami produkowanymi w kilku

Czytaj dalej

wersjach. Modele podstawowe umożliwiają monitorowanie i śledzenie on-line pojazdów na terenie całego świata. Wersje zaawansowane pozwalają także monitorować w szerokim zakresie pracę pojazdów takich jak: autobusy, śmieciarki, maszyny budowlane, rolnicze, czy samochody ciężarowe. Monitoring pojazdów GPS umożliwia w niezwykle precyzyjny sposób śledzić zużycie paliwa, identyfikować kierowcę, odczytywać dane z samochodowej szyny CAN w standardzie FMS (samochody ciężarowe) lub z CAN samochodów osobowych i dostawczych oraz kilku wejść typu on/off skonfigurowanych zgodnie z potrzebą klienta.

Zwiń

BEZPIECZEŃSTWO

WŁASNE SERWERY

Firma Globtrak Polska dysponuje własnymi serwerami umieszczonymi w Centrum Kolokacyjnym,

Czytaj dalej

gromadzącymi cyfrowe dane wykorzystywane w Systemie Globtrak do monitorowania i lokalizowania pojazdów. Ochrona danych jest dla nas niezwykle ważna i w szczególny sposób zabezpieczamy je przed dostępem osób nieuprawnionych. Interpretujemy gromadzone na serwerach dane oraz wyniki analiz przesyłamy klientowi zgodnie z najnowszymi standardami.

Zwiń

INTEGRALNOŚĆ

SYSTEM GLOBTRAK

Nowoczesny i funkcjonalny system komputerowy on-line działający w „chmurze”, wsparty przez

Czytaj dalej

fachowość i doświadczenie grupy doradców, techników i informatyków. Z wykorzystaniem najnowszych technologii System monitoringu GPS Globtrak ułatwia codzienne zarządzanie firmowym łańcuchem logistycznym. Daje możliwość osiągnięcia przewagi rynkowej. Udostępniany przez nas monitoring GPS samochodów dodatkowo generuje oszczędności w ramach działalności firmy, obniża koszty eksploatacji oraz usprawnia organizację pracy zatrudnionych pracowników.

Zwiń

Kim jesteśmy?

Globtrak jest jedną z pierwszych w Polsce, najlepiej sprzedających się marek systemów monitoringu pojazdów i obsługi flot. Innowacyjne rozwiązania naszego autorskiego programu zostały docenione przez komisję Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka UE. Jesteśmy twórcami polskiej myśli technologicznej, ekspertami branży motoryzacyjnej, pasjonatami rozwoju nowych technologii. Nasi Regionalni Managerowie Produktu zapewniają fachowe doradztwo, analizują potrzeby klienta i szukają optymalnych rozwiązań generujących oszczędności w jego firmie. Programiści z pasją rozbudowują funkcjonalność Systemu Globtrak pod indywidualne potrzeby klienta, sprawiając, że lokalizacja pojazdów staje się jeszcze bardziej precyzyjna i dokładna.

Co oferujemy?

System Globtrak to opracowane przez nas funkcjonalne narzędzie teleinformatyczne, które łączy wieloletnie doświadczenie ekspertów branży motoryzacyjnej oraz kreatywność „specjalistów nowych technologii”. Wdrożone do tej pory aplikacje powodują, że nasi klienci zyskują przewagę konkurencyjną w skali kraju i Europy. Powiedz czego oczekujesz, a my zaproponujemy Ci rozwiązanie, który spełni twoje oczekiwania.

Wybierając System Globtrak nasz klient otrzyma:

 • produkt autorski i unikalny oparty na stabilnych rozwiązaniach technologicznych
 • wielokrotnie sprawdzony w biznesie zarówno w dużych jak i małych firmach (setki klientów)
 • dobre praktyki wypracowane przez lata współpracy w klientami
 • szkolenia na każdym etapie wdrażania
 • wsparcie grupy doświadczonych informatyków i analityków
 • profesjonalne doradztwo oraz wykwalifikowaną kadrę serwisową

Dla kogo ?

Oferujemy System Globtrak każdemu kto:

 • dąży do wygenerowania oszczędności w swojej firmie
 • chce zyskać przewagę rynkową wśród firm ze swojej branży
 • chce zoptymalizować pracę i zwiększyć wydajność w firmie
 • stworzyć pozytywną atmosferę i jasne warunki pracy w firmie

Firma Globtrak Spółka z o.o. stale rozwija system swojego autorstwa pod kątem oczekiwań klientów, wprowadza nowatorskie rozwiązania oraz najnowocześniejsze urządzenia. Każdy kto decydując się na współpracę z firmą Globtrak dołącza do grupy innowacyjnych liderów branży w której działa firma.

FIRMA

Firma Globtrak Polska Sp.z o.o. dostarcza usługę monitoringu GPS pojazdów oraz maszyn. Monitorowane obiekty wyposaża w autorskie lokalizatory GPS produkowane na terenie Unii Europejskiej. Przy ich pomocy cyfrowe dane z pojazdów klienta przesyłane są do serwerów umieszczonych w Centrum Kolokacyjnym, a następnie prezentowane on-line poprzez System Globtrak na komputerze klienta. Świadczona w ten sposób usługa, to:

 • zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą
 • kontrola paliwa
 • sprawne zarządzanie flotą
 • oszczędności w eksploatacji pojazdów
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress