ROUTER GLOBTRAK

to smukły, bezprzewodowy router LTE. Obsługuje najnowsze standardy IEEE802.11n i IEEE802.11b / g WLAN i zapewnia bezprzewodowe nadawanie i odbieranie z szybkością do 150 Mbps. LTE – do 150 Mbps i 50 Mbps DL ul.

WSPARCIE LTE

Długa rodzinna podróż, pole namiotowe,biuro – wszędzie tam RUT850 umożliwi ci dostęp do szybkiego internetu LTE CAT4, który zapewnia prędkość do 150Mbps.

SIEĆ BEZPRZEWODOWA

Dzięki wsparciu najnowszych standardów IEEE802.11n i IEEE802.11b / g WLAN, można mieć pewność, że potencjał LTECAT4 będzie w pełni wykorzystany: brak zatorów WiFi przy podłączeniu wielu urządzeń, oglądaniu filmów, strumieniach wideo itp.

ZASILANIE

RUT850 mogą być stosowane zarówno w lekkich pojazdach, autobusach, samochodach ciężarowych i innych środkach transportu ciężkiego, który wykorzystuje 24V. Jest to możliwe dzięki szerokiej ochronie zakresu napięcia wejściowego – nie ma potrzeby dodatkowych urządzeń ochrony przeciwprzepięciowej. Router wyposażony jest w cyfrowe wejście zapłonu, które kontroluje stan trybu uśpienia urządzenia.

ANDROID APP

Dzięki paru kliknięciom połączenie z internetem może być skonfigurowane w kilka minut. Zarządzanie i monitorowanie wydajności routera bez konieczności fizycznego podłączania do urządzenia

WSPARCIE RMS

Zarządzanie flotą rutery zdalnie. Dzięki pełnej obsłudze scentralizowanego Teltonika Systemu Remote Management będzie można uzyskać dostęp, kontrolę i monitorowanie wszystkich ruterów w jednej platformie. To pomoże Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące przyszłych rat i praktyk najlepiej zastosowania

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress