SELECT®360

Bezpieczeństwo nie ma ceny!

Firma GLOBTRAK POLSKA SP. Z O.O. jest oficjalnym dystrybutorem produktów BRIGADE na terenie POLSKI.

Czym jest SELECT®360?

Select®360, to specjalistyczny system kamer dający kierowcy łatwość manewrowania poprzez widok z każdej strony oraz wokół pojazdu z lotu ptaka. Select®360 wraz z systemem nagrywającym stanowi wspaniałe narzędzie do zabezpieczenia kierowcy i pieszego na drodze. Dodatkowo tworzy dokumentację zdarzeń drogowych.

4 KAMERY

1 OBRAZ

0 MARTWYCH STREF

Jak działa?

Cztery ultra szerokokątne kamery, każda o kacie widzenia ponad 180° dostarczają obraz ze wszystkich stron. Także ze strefy martwego pola. Obrazy z poszczególnych kamer przekazywane są do jednostki centralnej (ECU) gdzie są łączone oraz pozbawiane zakłóceń szerokiego kąta widzenia. Całość obrazu w formie widoku „z lotu ptaka” przekazywany jest w czasie rzeczywistym na ekran kierowcy. Jednocześnie trwa archiwizacja materiału na cyfrowej nagrywarce o bardzo długim czasie zapisu, nawet do 48 dni. W tym okresie można wrócić do zdarzeń z uwzględnieniem daty, czasu i prędkości pojazdu.

Kamery o kącie widzenia ponad 180º

Ekran 7” - kolorowy LCD

Cyfrowa nagrywarka- 4 lub 8 kanałowa

W czym pomaga SELECT®360?

Roszczenia ubezpieczeniowe i wypadki drogowe są powszechnymi sprawami, którymi muszą zajmować się firmy. Jednak brak dowodów prowadzi do wielu rozstrzygnięć pozasądowych. Rozwiązanie problemu oferują nowe systemy wideorejestracji cyfrowej firmy Brigade, rejestrujące materiał filmowy z kamer samochodowych. Zapewniają dokładną dokumentację, dając niepodważalne dowody w razie wypadków i roszczeń ubezpieczeniowych. MDR-404-500 jest czterokanałową nagrywarką z dyskiem twardym 500 GB, a MDR-408-1000 ośmiokanałową z dyskiem twardym 1 TB. Obie umożliwiają do 1164 godzin nagrywania. Nagrywanie cyfrowe może być wykorzystywane w wielu sytuacjach, takich jak monitorowanie bezpieczeństwa pasażerów, badanie miejsca wypadku, monitorowanie zachowania kierowcy lub kradzież paliwa. W połączeniu z zaletami systemu monitorowania za pomocą kamer eliminujących martwe pole lusterek i zapobiegających kosztownym uszkodzeniom pojazdów, korzyści idą jeszcze dalej. System pozwala generować oszczędności w sferze ubezpieczeniowej floty oraz zabezpieczać przed wyłudzaniem ubezpieczań z tytułu wypadków drogowych.

JAK ZAPISYWANE SĄ NAGRANIA

Cechy nagrywania • Może nagrywać jednocześnie w do ośmiu kanałach. •Do 1164 godzin czasu nagrywania. •Jednoczesne nagrywanie drugiej kopii na wbudowanej karcie SD, co oznacza, że zawsze jest kopia rezerwowa materiału filmowego. •Wbudowany GPS do rejestracji szybkości i położenia. Przydatne informacje dowodowe w przypadku roszczenia lub wypadku. •Osiem konfigurowalnych wejść wyzwalania np. prędkość, przyspieszenie, wykrywanie ruchu, napięcie, utrata sygnału wideo i opcjonalny zdalny panel z przyciskiem paniki. •Rejestracja do 30 minut przed i po wyzwoleniu celem uwidocznienia zdarzeń prowadzących do wypadku lub następujących po nim. • Funkcjonalność audio z wysokiej jakości kompresją (monitor lub kamera muszą mieć mikrofon). •Cztery opcje trybu nagrywania; stały, tylko nagrywanie alarmów, określone czasy ustawione przez użytkownika lub z panelu zdalnego sterowania (sprzedawany oddzielnie), które zapewniają kierowcy dodatkowe bezpieczeństwo poprzez dotknięcie przycisku paniki. •Wykrywanie ruchu celem utrwalenia materiału filmowego, kiedy pojazd jest niestrzeżony. •Czujnik przyspieszenia G (wbudowany w MDR-408-1000, opcjonalny w MDR-404-500) udostępnia przydatne dane dotyczące uderzenia w razie kolizji oraz ostrego przyspieszenia i hamowania. Dostęp do danych • Wyszukiwanie według daty, godziny i wyzwolonych zdarzeń, takich jak przyspieszenie, prędkość i wykrycie ruchu. •Interfejs USB-B pozwala na łatwe połączenie dysku twardego z komputerem. •Ściągnięcie materiału filmowego bezpośrednio z wideorejestratora na urządzenie do przechowywania danych USB. •Oprogramowanie MDR Dashboard daje pełną kontrolę nad nagraną informacją, pozwalając na indywidualne zapisanie klipów i materiału filmowego. •Program do odtwarzania jest wbudowany w eksportowane klipy, umożliwiając oglądanie materiału filmowego bez potrzeby dodatkowego oprogramowania. Bezpieczeństwo • Materiał filmowy jest zabezpieczony przez niewidoczny cyfrowy znak wodny. Pliki, w których próbowano manipulować danymi, nie będą mogły być odtwarzane. To czyni je bardziej wiarygodnym źródłem dowodu, który może być użyty w postępowaniu prawnym. •Jeżeli napięcie spada poniżej zadanego poziomu, układ wyłączy się bezpiecznie, aż do momentuprzywrócenia napięcia. To zapewnia, że nie nastąpi wyczerpanie akumulatora pojazdu i nie zostaną uszkodzone nagrania wideorejestratora. Kompatybilność • W pełni kompatybilne z systemami monitorowania kamer Brigade i Backeye®360, inteligentny system kamer, który zapewnia widok z lotu ptaka pojazdu w czasie rzeczywistym w pojedynczym obrazie.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress