#TERMOSENSOR

Globtrak Polska przedstawia innowacyjne rozwiązanie, które może zmniejszyć ryzyko związane z rozpowszechnianiem się koronawirusa

SARS CoV-2 oraz chorób zakaźnych, charakteryzujących się podwyższoną temperaturą ciała.

MAKSIMUM

KORZYŚCI

Termosensor, w odróżnieniu do standardowych metod pomiaru temperatury, to szybki, automatyczny, bezpieczny i efektywny sposób detekcji osób z podwyższoną temperaturą, stanem gorączkowym lub podgorączkowym.

%

SATYSFAKCJI

Termosensor jest wyposażony w innowacyjny chipset oraz niezwykle zaawansowany algorytm oparty na sztucznej inteligencji, gwarantujący najszybszy na rynku (0,05 sekundy) odczyt temperatury powierzchni ciała. Dzięki zaawansowanej technologii, zapewniona jest największa dokładność odczytu (±0,2) temperatury ciała. Zasięg detekcji urządzenia mieści się w granicach od 0,3 m do 1,2 m, co pozwala nie tylko na prawidłowe odczyty, ale tym samym zapewnia bezpieczeństwo.

Urządzenie posiada również funkcję rozpoznawania twarzy oraz wykrywania noszenia maseczki ochronnej.

ZASTOSOWANIE

Termosensor doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie jest duży przepływ osób.

Urządzanie może znaleźć zastosowanie w różnych branżach, system obsługuje scenariusze, takie jak szkoła, transport publiczny i miejsca publiczne, szpital, centra handlowe, imprezy masowe, a także miejsca pracy, biura i zakłady produkcyjne.

Jako firma technologiczna staramy się inwestować w innowacyjne systemy, szczególnie takie, które odpowiadają na bieżące potrzeby społeczeństwa.

Obecna sytuacja skutkuje drastycznymi zmianami w naszym codziennym funkcjonowaniu i wymaga zastosowania odpowiednio dobranych technologii.

– Rafał Chaba, Prezes Globtrak Polska

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress