Monitoring floty

Zarządzanie flotą pojazdów

Bez względu na to, jak duża jest firma i jakiej wielkości flotą samochodową dysponuje, niezmiernie ważne jest, aby odpowiednio zarządzać posiadanymi pojazdami. Koszty użytkowania aut zarówno osobowych, jak i dostawczych stanowią dość duży procent budżetu każdego przedsiębiorstwa, dlatego tym bardziej warto zadbać o prawidłowe monitorowanie i sprawowanie kontroli nad flotą pojazdów. Nie będzie to niczym trudnym, jeżeli zainteresują się Państwo naszym produktem stworzonym z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach. Mowa o systemie Globtrak, który znacznie ułatwi zarządzanie flotą samochodową oraz obniżenie kosztów jej eksploatacji w każdej firmie, niezależnie od jej specjalizacji.

Do Państwa rąk oddajemy nowoczesne narzędzie, które nie ma na celu stanowić obciążenia zasobów finansowych, lecz pomóc w wygenerowaniu zysków poprzez obniżenie kosztów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest inna i ma inną specyfikę funkcjonowania, dlatego do każdego z klientów staramy się podchodzić indywidualnie, oferując mu najlepsze rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów.
Sprawne zarządzanie flotą samochodową wymaga nie tylko posiadania fachowej wiedzy, ale również umiejętności podejmowania ryzyka. By skutecznie ograniczyć możliwość podjęcia nietrafnych decyzji, warto zainwestować w innowacyjny system Globtrak. Został on opracowany w ten sposób, aby każdy przedsiębiorca mógł profesjonalnie zarządzać flotą, zapewniając jej przy tym optymalny stan techniczny oraz obniżyć koszty eksploatacyjne.

System monitorowania samochodów Globtrak

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu nowoczesne narzędzie, które nie ma na celu stanowić obciążenia zasobów finansowych, lecz pomóc w wygenerowaniu zysków poprzez obniżenie kosztów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma jest inna i dlatego cechuje się odmienną specyfiką funkcjonowania, dlatego do każdego z klientów staramy się podchodzić z osobna, oferując najwłaściwsze, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Sprawne zarządzanie flotą samochodową wymaga nie tylko posiadania fachowej wiedzy, ale również umiejętności podejmowania ryzyka. By skutecznie ograniczyć możliwość podjęcia nietrafnych decyzji, warto zainwestować w innowacyjny system Globtrak. Został on opracowany w ten sposób, aby każdy przedsiębiorca mógł profesjonalnie zarządzać flotą, zapewniając jej przy tym optymalny stan techniczny oraz obniżając koszty eksploatacyjne.

System monitorowania pojazdów Globtrak daje możliwość nadzorowania pracy floty samochodowej zarówno w kraju, jak i za granicą. Przy jego zastosowaniu, manager firmy może na bieżąco śledzić, co dzieje się z pojazdami i przewożonym ładunkiem, a także zbierać informacje, gdzie samochody znajdują się w danej chwili. W ten sposób może mieć pewność, że flota samochodowa jest bezpieczna, niezależnie od tego, czy składa się z pojazdów lekkich (auta osobowe) czy ciężkich (samochody dostawcze, ciężarowe, ciągniki siodłowe, itp.). System Globtrak pozwala na ciągłą komunikację z pojazdami, stanowiąc znakomite narzędzie wspomagające monitorowanie floty i jednocześnie zwiększające bezpieczeństwo kierowców.

Rozwiązanie także dla Twojej firmy

Zarządzanie flotą pojazdów z wykorzystaniem proponowanych przez naszą firmę rozwiązań stanie się procesem zdecydowanie prostszym i mniej czasochłonnym niż dotychczas. Z systemu Globtrak mogą korzystać nie tylko firmy transportowe i dostawcze, ale także przedsiębiorstwa produkcyjne, salony samochodowe, wypożyczalnie oraz wszyscy, którzy dążą do optymalizacji kosztów w swojej firmie. Wśród użytkowników systemu Globtrak znajdują się w większości:

  • zakłady komunalne,
  • firmy transportowe,
  • firmy zajmujące się obsługą transportu publicznego,
  • floty handlowe,
  • firmy budowlane,
  • firmy rolnicze.
samochód ciężarowy na autostradzie
samochody osobowe zaparkowane obok siebie
autobusy zaparkowane obok siebie

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress