Polska Firma najlepiej sprzedających się marek systemów własnego autorstwa w zakresie monitoringu pojazdów i obsługi flot poszukuje:

Menadżera Produktu

Miejsce pracy: województwa kujawsko-pomorskie i pomorskie
Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
    przygotowanie ofert handlowych,
  • sprzedaż produktów firmy,
  • praca na swoim regionie,
  • współpraca z innymi działami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • prowadzenie negocjacji oraz prezentacji produktów,
  • budowanie partnerskich relacji z nowymi i obecnymi klientami opartych na wzajemnych korzyściach.

Nasze oczekiwania (niezbędne):

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w handlu i kontaktach z klientami biznesowymi (mile widziane doświadczenia z rynku nowych technologii bądź logistyki i transportu),
  •  prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do wyjazdów,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych, przygotowywania ofert i negocjacji umów,
  • zorientowanie na wynik i cele sprzedażowe,
  • samodyscyplina w działaniu i umiejętności zarządzania czasem pracy ze względu na pracę w terenie,
  • komunikatywność i umiejętność wyrażania własnej opinii,
  • znajomość standardów obsługi klienta,
  • zaangażowanie i lojalność wobec pracodawcy,
  • biegła umiejętności pracy na komputerze.

Mile widziane:

  • dobra znajomość rynku motoryzacyjnego,
  • zamiłowanie do motoryzacji oraz predyspozycje techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży systemów wspomagających logistykę.

Oferujemy:

  • motywujące wynagrodzenie: podstawę oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
  • pakiet szkoleń oraz instruktaż pozwalający zaadaptować  się do nowych zadań,
  • możliwość rozwoju w tym poznawanie nowych technologii,
  • długofalową współpracę i pracę w miłej atmosferze,
  • podstawowe wyposażenie (samochód służbowy, laptop, telefon).

Aplikację proszę wysyłać na info@globtrak.pl z dopiskiem nazwy stanowiska.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie:

Monter Systemów Wizyjnych i GPS (Technik)

Lokalizacja: cały kraj

• instalacja urządzeń GPS oraz sond paliwowych w różnych rejonach kraju,
• serwis zamontowanych urządzeń,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy.

Wymagania:
• niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej,
(osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),
• niezbędne czynne prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe,
• odpowiedzialność za powierzone mienie,
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• dobra organizacja czasu pracy,
• mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych,
• obsługa komputera.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• pakiety szkoleń,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności- do ustalenia,
• profesjonalne wyposażenie stanowiska (samochód, laptop, telefon, elektronarzędzia),
• wsparcie techniczne i merytoryczne.

Likebox Slider Pro for WordPress