Polska Firma najlepiej sprzedających się marek systemów własnego autorstwa w zakresie monitoringu pojazdów i obsługi flot poszukuje:

Menadżera Produktu

Obszar działania: województwa podkarpackie i małopolskie

Profil kandydata:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży, najlepiej z branży motoryzacyjnej lub nowych technologii,
  • znajomość standardów obsługi klienta i procesów sprzedaży,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych,
  • samodyscyplina i odpowiedzialność w planowaniu pracy własnej,
  • nastawienie na realizację celów i zaangażowanie,
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
  • zdolność analitycznego oraz logicznego myślenia,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe (min. na poziomie licencjatu), preferowane kierunki: transport, logistyka i spedycja lub pokrewne,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych na wyznaczonym terenie,
  • miejsce zamieszkania w obszarze pracy: woj. podkarpackie lub małopolskie.

Mile widziane:

  • zamiłowanie do motoryzacji oraz predyspozycje techniczne,
  • doświadczenie w sprzedaży systemów, wspomagających logistykę.

Opis stanowiska:

  • budowanie trwałych relacji z pozyskiwanymi klientami,
  •  zarządzanie relacjami z aktualnymi odbiorcami,
  • realizacja planów sprzedaży produktów i usług,
  • prowadzenie negocjacji oraz prezentacji produktów,
  • raportowanie wyników aktywności handlowej,
  • monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • współpracę opartą na własnej działalności gospodarczej,
  • motywujące wynagrodzenie: podstawę oraz premię uzależnioną od wyników sprzedaży,
  • instruktaż pozwalający zaadaptować  się do nowych zadań,
  • cykliczne szkolenia sprzedażowe oraz produktowe,
  • możliwość rozwoju, w tym poznawanie nowych technologii,
  • długofalową współpracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • wsparcie z Centrali firmy,
  • pracę w miłej atmosferze.

Aplikację proszę wysyłać na info@globtrak.pl z dopiskiem nazwy stanowiska.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie:

Monter Systemów Wizyjnych i GPS (Technik)

Lokalizacja: cały kraj

Główne obowiązki:
• instalacja urządzeń GPS oraz sond paliwowych w różnych rejonach kraju,
• serwis zamontowanych urządzeń,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy.

Wymagania:
• niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej,
(osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),
• niezbędne czynne prawo jazdy kat. B,
• dyspozycyjność ze względu na delegacje służbowe,
• odpowiedzialność za powierzone mienie,
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• dobra organizacja czasu pracy,
• mile widziane doświadczenie w montażach systemów GPS oraz sond paliwowych,
• obsługa komputera.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• pakiety szkoleń,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności- do ustalenia,
• profesjonalne wyposażenie stanowiska (samochód, laptop, telefon, elektronarzędzia),
• wsparcie techniczne i merytoryczne.

Likebox Slider Pro for WordPress